Şeytan Azapta gerek nerden çıktı?

Bu ülkemizde çok kullanılan bir deyimdir aslında, amacı pek anlaşılamayabilir ancak sizin için izah etmeye çalışacağım. Şeytan işi gereği kötü şeyler yapan bir varlıktır. Olayın bu tarafından tutarak başlamakta fayda var.

şeytan azapta gerek

Çevremizde kendini kurnaz ve akıllı zanneden genel olarak art niyetli insanları zaman zaman görmekteyiz ve bu kişilerin genel olarak başı b*ktan asla çıkmaz, genel olarak kötü şeyler başlarına daha sık gelir. İşte bu deyim tam olarak bu tarz insanlar için söylenmiştir. Şeytan azapta gerek, yani başına geleni hak etmiş demektir.

 

admin hakkında

Bilişim Teknolojileri ile ilgileniyorum, bilgisayar donanımı üzerine uzun bir geçmişim var. Şuan PHP ve MySQL tabanlı işletme çözümleri sunmaktayım. İleri seviyede İngilizce biliyor, kendimi ifade edebilecek kadar Almanca konuşabiliyorum. Balık tutmak, Akvaryum, Yüzmek, Öğrenmek başlıca hobilerim. Allahın varlığına ve 1 olduğuna inanıyor, O na iman ediyorum.
Bu yazı Tamamen Kişisel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. admin tarafından tarihinde gönderildi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>